Webinar: premiera Monitor Advanced

21.10.2023

Autorka:
Marta JasiewiczMarta Jasiewicz

CEO

Pierwszy z serii webinarów już za nami! 19 października mieliśmy przyjemność wspólnie zgłębiać tajniki analizy składów suplementów diety przy użyciu rozwiązania Smart Supplement Monitor Advanced. Serdecznie dziękujemy za udział i cieszymy się, iż to, co oferujemy jest postrzegane jako innowacyjne i niezwykle potrzebne!

Nasze kluczowe spostrzeżenia:

  • Frekwencja i zaangażowanie: Liczba uczestników przeszła nasze najśmielsze oczekiwania!
  • Orientacja na potrzeby klienta: Przekaz zbudowaliśmy na podstawie wyników ankiet, starając się maksymalnie spełnić oczekiwania uczestników wydarzenia. Wasz feedback był kluczowy!
  • Najpopularniejsza sekcja tematyczna: „Strategia Komponowania Składów Produktów: Jak nie przedobrzyć komponując bogate składy? Rola synergizmów i antagonizmów. Jak strategiczne planowanie kompozycji produktów może pomóc w pozytywnym odbiorze preparatu wśród farmaceutów oraz konsumentów?”

W ramach prezentacji możliwości Smart Supplement Monitor Advanced omówiliśmy jego kluczowe funkcje:

  • eksploracja wzorców składnikowych z bogatej bazy klastrów produktowych – identyfikacja kompozycji powszechnych i unikalnych,
  • koncentracja na jednym składniku i odkrywanie inspiracji do tworzenia i modyfikacji składów,
  • poznanie różnic między składami preparatów i różnych strategii wśród producentów w zakresie komponowania składów, włączając synergizmy i antagonizmy,
  • identyfikacja najczęstszych błędów w kompozycjach składnikowych,
  • potencjał do optymalizacji strategii pozycjonowania produktów,
  • symulator kompozycji składnikowych na gruncie EBM.

Wiemy, że poruszane kwestie są dla Was ważne, gdyż rynek suplementów diety podlega nieustannym zmianom. Dążymy do dostarczenia Wam jak najbardziej aktualnych i wartościowych informacji. Poniżej publikujemy zapis naszego webinaru.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Autorki:
Marta JasiewiczMarta Jasiewicz

CEO

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, Osi Priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałania 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej jako projekt „Smart Supplement – centrum optymalizacji farmakoterapii i monitoringu trendów w zakresie zakupu i przyjmowania produktów wydawanych bez recepty”.