Partnerzy

Dzięki współpracy z liderami branży, dostarczamy Ci najlepsze rozwiązania i usługi.
Poznaj naszych partnerów i dowiedz się, jakie korzyści możesz zyskać, współpracując z nimi.
Jesteśmy dumni z naszej współpracy i zachęcamy Cię do bliższego zapoznania się z naszymi partnerami i ich ofertą.

Grupa Hogart dostarcza kompleksowe rozwiązania IT z licznych obszarów, w tym do analizy i wizualizacji danych, w postaci innowacyjnych technologii BI, wdrażanych za pomocą najlepszych możliwych metod i praktyk. Jest polskim partnerem Qlik posiadającym status Elite Solution Provider. W projekcie Smart Supplement Monitor skorzystano z licencji QAP (Qlik Analytics Platform) zapewniając stabilność środowiska IT i wygodę użycia niezależnie od kontekstów i liczby użytkowników końcowych.

Alphamoon pomaga firmom zautomatyzować przetwarzanie dokumentów i wydobywać cenne dane z dokumentów za pomocą platformy opartej na sztucznej inteligencji. Technologia Alphamoon redukuje czas i koszty przetwarzania dokumentów poprzez jego automatyzację, przy pomocy najnowocześniejszych metod AI i NLP. Jest ona przeznaczona do zbierania i przetwarzania danych z dowolnego rodzaju dokumentu w dowolnym formacie.

Pharmaceutical Publishing & Promotion Group (3PG) to grupa, która łączy farmaceutyczne media branżowe z wydawnictwem oraz agencją marketingową. Posiada własne kanały dotarcia do farmaceutów: portale, na których zdobywają wiedzę, bazy mailowe, media społecznościowe. Portal opieka.farm jest największym portalem edukacyjnym dla farmaceutów.